Reklama
 
Blog | Zdenek Mikula

(NE) ŠŤASTNÉ DNY KAVÁRENSKÉHO POVALEČE 37

ZEMĚ NEOMEZENÝCH MOŽNOSTÍ

To se nám to hezky vyvíjí. Pandemie je na ústupu, ruská armáda se štosuje u Ukrajinských hranic a hodlá si tam hrát na vojáky. Ovšem mají tu smůlu, že si s nimi na ty vojáky nechce nikdo hrát.

V Česku nám pobíhají ruští agenti (teroristé) a vyhazují do vzduchu zboží bulharských obchodníků. To že u toho zabili dva nevinné české občany, to je přeci druhořadé.

Prezident opět mlčí, čemuž se nelze po té veškeré podpoře Kremlu divit. Dozvídáme se také, že zmíněných agentů bylo šest, ale to je také neúplná zpráva se kterou přišli informační služby. Těch agentů bylo ve skutečnosti sedm a jeden z nich sedí na Pražském hradě. Toho tady mají dosazeného sice už delší dobu, ale to na faktu nic nemění. Neměla by tedy i tato loutka velkého loutkáře Putina, opustit tuto zemi s těmi dalšími osmnácti lidmi z ruské ambasády?!

Vláda je už více než rok v krizi a mluví se o vyslovení její nedůvěry. Oligarcha a mafián Babiš, přes střet zájmů, působnost v STB a další podezřelá jednání, je stále předsedou vlády.

Když se nad tím vším zamyslím, tak bych řekl, že nejen Spojené státy, ale naše Česká republika je zemí neomezených možností a to v mnoha směrech.

Tak není toto důvod k radosti? Veselme se a nebojme se wolfa nic.

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama